Ponuka FIXÁCIE CENY bytu

Vážený klient,

ponúkame Vám možnosť kúpy bytu s FIXÁCIOU jeho CENY, čo v praxi znamená, že ak zložíte 25% zálohu z ceny bytu tak my Vám zazmluvnenú cenu nikdy NEZMENÍME. Navyše na financovaní stavebných nákladov Projektu Dostupné bývanie Nitra s.r.o. je zainteresovaná aj VÚB banka a.s., čo garantuje dokončenie projektu podľa stanoveného harmonogramu.
Fixácia ceny je Vám nami garantovaná ako naše poďakovanie a vnímaná ako investičná spolupráca na realizácii projektu.

Zálohová platba:

25% z kúpnej ceny bytu (prvá časť kúpnej ceny bytu)

Benefity:

 • garancia fixácie ceny bytu po dobu trvania zmluvy (po doplatenie druhej časti kúpnej ceny bytu)

Podmienky udelenia benefitov:

 • objednanie voľného bytu (ID) s uvedením promokódu 9797
 • potvrdenie rezervácie zo strany predávajúceho
 • vyplnenie a podpísanie zmluvnej dokumentácie zo strany kupujúceho a odoslanie preskenovaných podpísaných dokumentov na backoffice@quintela.sk
 • uhradenie prvej časti kúpnej ceny bytu na účet uvedený v zmluvnej dokumentácii do 7 dní od podpísania potvrdenia rezervácie

Poznámky a ďalšie informácie:

Po pripísaní sumy prvej časti kúpnej ceny na účet predávajúceho predávajúci podpíše zmluvnú dokumentáciu a tým potvrdí benefit fixnej ceny.

Do kúpnej ceny bytu je zarátaná cena balkónov a terás a v prípade záujmu aj cena za parkovacie miesto a/alebo pivničnej kobky (príslušenstvo).

Podrobnosti  sa dočítate v Rezervačnej zmluve, ktorá je súčasťou zmluvnej dokumentácie.

Ponuka pre majiteľov nájomných bytov!

Extra služba: Nadštandardná správa bytov

Naša spoločnosť sa svojou viac ako 5 ročnou skúsenosťou so správou bytového a nebytového fondu vypracovala na odborníka v starostlivosti o bytové domy a nájomné byty. Aktuálne sa staráme o 29 bytových domov s 334 bytmi. Zameriavame sa na Bratislavský a Trnavský kraj, kde je naša pôsobnosť najsilnejšia, no plánujeme expandovať aj do Nitrianskeho kraja.
Spravujeme vlastné, firemné byty ale aj bytové jednotky našich klientov, s ktorými sme si vybudovali dlhoročné vzťahy založené na dôvere. Svojich klientov o všetkom pravdivo a pravidelne informujeme. Pripravujeme zmluvnú dokumentáciu, ale aj vyúčtovania a poradenstvo. Klienta zastupujeme vo všetkých úkonoch, ktoré si sám vyberie. Klient sa tak môže venovať svojej činnosti bez toho, aby riešil vzniknuté komplikácie s prenájmom, dokumentáciu a iné potrebné činnosti. Všetko čo ho čaká je komunikácia s nami, aj to len podľa potreby.

Pri správe bytov zabezpečujeme:

 • Servis k bytu počas trvania nájmu v rozsahu kompetencií správcu nehnuteľností
 • Telefonickú pohotovosť pre nájomcu
 • Právny servis
 • Sprostredkovanie a zabezpečenie údržby a opráv bytov a nebytových priestorov, konštruktívne riešenie prípadných problémov s nájomcami
 • Spracovanie a udržiavanie informácií o byte ako aj celom zmluvnom vzťahu

Extra služby pre nájomné byty

Je to činnosť ktorú prevádzame vysoko kvalitne a efektívne a taktiež máme dlhoročné skúsenosti v danej oblasti.

Daná služba je vhodná hlavne pre majiteľov bytov ktorí sú dlhodobo v zahraničí, sú pracovne vyťažený prípadne pre majiteľov bytov ktorí majú predošlé negatívne skúsenosti s prenájmom nehnuteľnosti a hľadajú silného partnera ktorý sa postará o bezproblémový prenájom ich nehnuteľnosti.

Správa bytov si vyžaduje nie len orientáciu na realitnom trhu ale aj dôkladné poznanie možných rizík. Práve preto je zverenie investičných nehnuteľností do rúk odborníkom to správne a efektívne rozhodnutie.

Nadštandardné služby spravovania bytov:

  • Pomoc s nájdením nájomcu, odovzdávanie a preberanie bytu
  • Servis k bytu počas trvania nájmu, štandardný aj nadštandardný
  • Právny servis
  • Pri výmene nájomcov vieme zabezpečiť revitalizáciu bytu, jeho vyčistenie, vymaľovanie a dezinfekciu
  • Ďalšie služby podľa požiadaviek klienta

(Dané služby je možné využívať aj jednotlivo)

V prípade záujmu o danú službu nás môžete kontaktovať pomocou kontaktného formulára na spodku stránky alebo nás môžete kontaktovať priamo na tebs@dbnitra.sk alebo telefonicky na +421 2 3933 5634.